خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهردارتایباد: روز پدر، فرصتی است تا قدردان زحمات پدران خود باشیم و یاد تمامی پدران سفرکرده و پدرانی که آسمانی شدند را گرامی بداریم.
شهردارتایباد: روز پدر، فرصتی است تا قدردان زحمات پدران خود باشیم و یاد تمامی پدران سفرکرده و پدرانی که آسمانی شدند را گرامی بداریم.

شهردارتایباد: روز پدر، فرصتی است تا قدردان زحمات پدران خود باشیم و یاد تمامی پدران سفرکرده و پدرانی که آسمانی شدند را گرامی بداریم.

 

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، همزمان با فرارسیدن سیزدهم رجب و ولادت مولای متقیان حضرت علی(ع) که در تقویم ایران عزیز ما به روز پدر مزین گشته،  مهندس ایوب سیدالحسینی شهردار تایباد  در پیامی این ایام خجسته را به ملت شریف ایران و مرزبانان غیور تایبادی  تبریک و تهنیت گفت.

پیام شهردار تایباد بدین شرح است؛

بنام خداوندگار بخشش و مهربانی

امیرالمومنین، حضرت علی(ع) مظهر مردانگی و پدر نمونه تاریخ است، بی‌شک ایشان الگویی کامل از انسانیت برای تمامی دوران‌ها است و همه ما باید تلاش کنیم سیره اخلاقی و عملی ایشان را چراغ راه خود سازیم…

ولادت حضرت علی (ع) فرصتی را به ما داده تا ضمن یادآوری فضایل و کرامات آن بزرگ مرد دوران، یادی کنیم از زحمات و دلسوزی‌های پدران عزیزی که در تمام دوران حیات خود همواره موفقیت و آینده روشن خانواده عزیزشان را در تلاش و مجاهدت جستجو کرده و برای دیدن آرامش و خوشبختی فرزندانشان، خود را فدا می‌کنند.

روز پدر، فرصتی است تا قدردان زحمات پدران خود باشیم و یاد تمامی پدران سفرکرده و پدرانی که آسمانی شدند را گرامی بداریم و برای آنانی که از نور وجودشان و سایه پرصلابتشان بهره‌مندیم آرزوی سلامتی کنیم.

اینجانب فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت مولی الموحدین حضرت علی(ع) و روز پدر را به همه پدران سخت‌کوش و متعهد ایرانی به خصوص همشهریان عزیز تایبادی تبریک و تهنیت گفته و امیدوارم در صحت و سلامت در کنار خانواده و فرزندان، شاهد روزهایی سرشار از برکت و موفقیت باشید.

 

با امتنان ـ شهردارتایباد

ایوب سیدالحسینی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*