خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرتایباد از حضور باشکوه مرزبانان شریف تایبادی در روز قدس تقدیر نمودند…
شهردار و  اعضای شورای اسلامی شهرتایباد  از حضور باشکوه مرزبانان شریف تایبادی در روز قدس تقدیر نمودند…

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرتایباد از حضور باشکوه مرزبانان شریف تایبادی در روز قدس تقدیر نمودند…

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تایباد، دکتر مهرداد کریم زاده شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تایباد، ضمن حضور در راهپیمایی روز قدس  در کنار معاونت های خدمات شهری، عمران، مدیریت توسعه و منابع، شهرسازی، و … کارکنان مجموعه شهرداری و دیگر شرکت کنندگان در این مراسم، در پیامی از حضور باشکوه غیور مردمان فهیم، شریف و متدین تایبادی در روز قدس تقدیر وتشکر نمودند.

 

متن این پیان بدین شرح است؛

روز جهانی قدس یادگار ماندگار امام راحل، يادآور تکليف اسلامي و انساني به همه ملت هاي آزاده در سراسر جهان و نماد انسجام و وحدت مسلمانان براي مقابله با رژيم غاصب صهيونيستي است.
غیور مردان مرزنشین شهرستان تایباد، بارديگر با احساس تکليفي برخاسته از ايمان والاي خود و با وحدتي بي نظير در آخرين جمعه ماه رمضان در مراسم جهاني روز قدس شرکت نموده و نشان دادند همواره به تبعيت از اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و فرمان رهبر كبير انقلاب اسلامي، در صحنه حضور داشته و با شور و شكوهي وصف ناپذير يكپارچه با فريادهاي خروشنده‌ي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل» حمايت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطين و آزادي ” قد س شريف “به نمايش گذاشتند.

برخود لازم می دانیم ، اين حضور حماسي سراسر شور و شعور اقشار مختلف را در جاي جاي شهرستان تایباد را ارج نهاده و ازهمه آحاد مردم این دیار و مسئولین عالی رتبه شهرستان که نقش بسزايي در خلق اين حماسه عظيم داشتند تشکر و قدرداني نماییم.

اميد است با تداوم مقاومت و مبارزات قهرمانانه ملت مظلوم فلسطين و حمايت مستمر مسلمانان در آينده نزديك، شاهد آزادي قدس شريف و نابودي وجود نامشروع صهيونيست غاصب باشيم.

ومن الله التوفیق

شهردار  و اعضای شورای اسلامی شهر تایباد

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*