خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهردار تایباد در آغازین روز دهه مبارکه فجر، این ایام خجسته را به حضور مردم شریف تایباد تبریک و تهنیت عرض نمود.
شهردار تایباد در آغازین روز دهه مبارکه فجر، این ایام خجسته را به حضور مردم شریف تایباد تبریک و تهنیت عرض نمود.

شهردار تایباد در آغازین روز دهه مبارکه فجر، این ایام خجسته را به حضور مردم شریف تایباد تبریک و تهنیت عرض نمود.

 

به گزارش سایت خبری روابط عمومی شهرداری تایباد، مهندس ایوب سیدالحسینی، شهردار تایباد در پیامی ایام فرخنده یوم الله دهه فجر را حضور مردم سریف تایباد تبریک و تهنیت عرض نمود.

 

متن پیام بدین شرح است؛

والفجرِ و لَیالٍ عَشْر…

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر استبداد و دوران سراسر ستم، با انقلاب اسلامی خویش، صفحات زرّینی را در تاریخ معاصر گشود و با تبلور خداخواهی، یکتاپرستی و معنویت، ندای آزادی و استقلال را در گوش دوران طنین ‏انداز کرد.

در آغاز ایام الله دهه فجر و بهاری دیگر از عمر انقلاب شکوهمند ایران اسلامی که امسال مقارن با سالروز ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر است، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا، چهل و دومین سالروز فجر انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسوولان و خدمتگزاران نظام و بویژه مرزبانان غیور دیار  طیبات  تبریک و شادباش گفته و از خدای سبحان توفیق و بالندگی هر چه بیشتر درخت تناور انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

بدون شک تبلور وحدت و همدلی ملت رشید ایران و مشارکت در بزرگداشت این ایام با استفاده از همه ظرفیت‌های فرهنگی و ارتباطی بویژه در فضای مجازی، بیانگر عمق وفاداری شما مردم عزیز به این نظام مقدس و آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی است.

 

فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همه فراز و نشیبهای حدود نیم قرنش، نشانگر مجاهدت و ایثار ملت بزرگ ایران در پاسداشت دستاوردهای انقلاب بزرگ قرن بیستم است که جنبه معنوی و فرهنگی آن بر دیگر وجوهش ارجحیت دارد؛ انقلابی که ثمره خون دادن ها و خون دل خوردن های هزاران هزار ایرانی از زن و مرد و پیر و جوان از هر قوم و آیین طی قریب یک سده گذشته است که برای رویش جوانه های استقلال، آزادی و پیشرفت و توسعه پایدار در سایه استقرار نظام مبتنی بر مردم‌سالاری دینی تلاش کردند و حماسه آفریدند.

و حال کخ بحمدالله مسئولین کشور، علی رغم همه کینه‌توزی‌ها و خصومت دشمنان توانسته اند در سالی که به نام جهش تولید مزین است، راه سخت و البته شیرین خدمت به مردم و توسعه همه جانبه را با سربلندی طی کنند، امید است بهار چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی سرآغاز نوینی در خدمت بیشتر به عزت و اقتدار ایران عزیز و اسلامی و ایرانیان همیشه سرفراز باشد.

ومن الله التوفیق

ایوب سیدالحسینی

شهردار تایباد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*