خانه » تمامی مطالب » اخبار » با از خودگذشتگی کارکنان پارکینگ شهید فخری زاده، ضمن نجات جان یک انسان از بروز حادثه عظیم آتش سوزی جلوگیری شد.
با از خودگذشتگی کارکنان پارکینگ شهید فخری زاده، ضمن نجات جان یک انسان از بروز حادثه عظیم آتش سوزی جلوگیری شد.

با از خودگذشتگی کارکنان پارکینگ شهید فخری زاده، ضمن نجات جان یک انسان از بروز حادثه عظیم آتش سوزی جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تایباد،  مهرداد کریم زاده شهردار تایباد در هنگامی که یکی از رانندگان وسائط نقلیه در کابین ماشین خود به علت روشن بودن پیک نیک دچار گازگرفتگی شده بود، ناگهان داخل کابین دچار آتش سوزی شده و بلافاصله کارکنان و نگهبانان گارد حفاظت شیفت شب شهرداری تایباد بعد از تماس با شماره ۱۲۵ آتش نشانی، مستقر در پارکینگ به کمک شتافتند.

به گفته دکتر کریم زاده پرسنل  پارکینگ شهید فخری زاده بعداز شکستن شیشه جلوی تریلی و کاهش حجم آتش، راننده را از ماشین بیرون کشیده و اقدام به خاموش نمودن آتش با کپسول های آتش نشانی موجود نمودند که خوشبختانه با توجه به مهارت و از خودگذشتگی این افراد، ضمن نجات جان راننده، از بروز آتش سوز مهیب که امکان سرایت آن به دیگر وسائط نقلیه پارک شده در پارکینگ بود، جلوگیری نمودند.

شهردار تایباد در خصوص خسارات وارد آمده در این حادثه ابراز داشت: بحمدالله با اقدام بموقع کارکنان و نگهبانان گارد حفاظت پارکینگ شهید فخری زاده آتش مهار و تنها به کابین تریلی خساراتی وارد آمد و یکی از افراد گارد حفاظت پارکینگ که دچار سوختگی سطحی گردیده بود نیز بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان انتقال یافت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*