خانه » تمامی مطالب » اخبار » مهندس سیدالحسینی، شهردار تایباد: شهرداری ها قلب تپنده شهر محسوب می شوند.
مهندس سیدالحسینی، شهردار تایباد: شهرداری ها قلب تپنده شهر محسوب می شوند.

مهندس سیدالحسینی، شهردار تایباد: شهرداری ها قلب تپنده شهر محسوب می شوند.

 

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، مهندس ایوب سیدالحسینی، شهردار تایباد در پیامی با تبریک ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیارها از این دو نهاد مردمی به عنوان قلب تپنده ای یاد کرد که می تواند شور و نشاط و سرزندگی را به جامعه تزریق نماید.

 

وی در ادامه این پیام عنوان داشته است:

تلاش ها و زحمات شبانه روزی فعالان عرصه خدمات عمومی در شهرداری ها و دهیاری ها؛ مصداق بارز و تجلی عینی مشارکت و نقش آفرینی مردم است.

با توجه به نقش تاثیر گذار شهرداری ها، دهیاری‌ها و شورا‌های اسلامی شهر و روستا در رشد، بالندگی و توسعه شهری و روستایی، با برنامه ریزی مناسب و همکاری همه جانبه با نهاد ها، تلاش نموده تا زمینه تعامل و همکاری آن‌ها را با سایر دستگاه‌های اجرایی در جهت توسعه و آبادانی شهر‌ها و روستا‌ها فراهم آورده و با ایجاد چشم انداز‌های نوین در عرصه‌های مدیریت شهری و روستائی، شرایط لازم برای ارتقاء آن‌ها در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان ایجاد نماید.

شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان با توجه به جایگاه اجتماعی خود و مجموعه فعالیت‌ها و تلاش هایشان به دلیل ارتباط تنگاتنگ با زندگی روزمره مردم بیش از هر دستگاه و نهادی نمود دارد و شاید از این منظر کمتر مجموعه‌ای این ویژگی را داشته باشد.

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بر اساس وظایف ذاتی و قانونی تعریف شده که برای سازماندهی امورات گوناگون شهر‌ها و روستا‌ها در همه عرصه‌ها بر عهده دارند، از هیچ کوششی دریغ ننموده و تمامی خادمین مردم در این دو نهاد عمومی غیر دولتی فعالیت خواهند کرد تا شهر‌ها و روستا‌ها را مناسب زندگی مردم فهیم این استان نمایند.

اینجانب به مناسبت روز چهاردهم تیرماه که به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» نام گذاری شده است، از خدمات شبانه روزی شهرداران، دهیاران، کارکنان خدوم آن‌ها و همچنین اعضای محترم شورا‌های اسلامی شهر و روستا خصوصا در منطقه مرزی طیبات، تقدیر و تشکر می‌نمایم و امیدوارم با همت و تلاش این عزیزان بیش از پیش شاهد توسعه پایدار و آبادانی در حوزه شهر‌ها و روستا‌های این دیار در همه عرصه‌ها باشیم.

 

با امتنان

ایوب سیدالحسینی

شهردار تایباد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*