خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهردار تایباد: تمام اقدامات لازم برا ی جلوگیری از بروز سیل و حوادث غیر مترقبه دیگر در شهرداری تایباد بانجام رسیده است.
شهردار تایباد: تمام اقدامات لازم برا ی جلوگیری از بروز سیل و حوادث غیر مترقبه دیگر در شهرداری تایباد بانجام رسیده است.

شهردار تایباد: تمام اقدامات لازم برا ی جلوگیری از بروز سیل و حوادث غیر مترقبه دیگر در شهرداری تایباد بانجام رسیده است.

به گزاش سایت خبری شهرداری تایباد، مهندس سیدالحسینی شهردار تایباد بابیان اینکه احتمال بارش باران در تایباد حتمی است، ضمن توصیه اکید به همشهریان جهت پیش بینی های لازم، از آمادگی کامل شهرداری برای مقابله با هر نوع حادثه ای خبر داد.

مهندس ایوب سیدالحسینی ضمن اعلام لایروبی کلیه مسیل ها و جوی و کانالهای سطح شهر، از چند روز قبل، از آماده بودن امکانات و تجهیزات شهرداری برای مقابله احتمالی با سیل خبر داد و گفت: بحمدالله تا آنجا که در حوزه اختیارات شهرداری و وظایف مجموعه کاری ما بوده، و حتی فراتر از آن جهت مقابله با هر نوع حادثه ای خصوصا سیل پیش بینی تمهیدات لازم و اقدامات مورد لزوم بانجام رسیده است.

وی همچنین ضمن تاکید بر اینکه همشهریان عزیز تایبادی در زمان وقع بارندگی از حضور در مسیل های آب خودداری نمایند، اظهار داشت: تماشای سیل می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد و امیدواریم که همچون سیلی که هموطنان عزیزمان در برخی از شهرهای کشور درحال حاضر با آن دست و پنچه نرم می کنند، دیگر هیچ وقت اتفاق نیفتد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*