خانه » تمامی مطالب » دسته‌بندی نشده » نشست هم اندیشی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با فرماندار، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان تایباد با موضوع اقدامات اقتصادی سازمان همیاری در مرز دوغارون برگزار شد.
نشست هم اندیشی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با فرماندار، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان تایباد با موضوع اقدامات اقتصادی سازمان همیاری در مرز دوغارون برگزار شد.

نشست هم اندیشی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با فرماندار، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان تایباد با موضوع اقدامات اقتصادی سازمان همیاری در مرز دوغارون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر تایباد، این جلسه با حضور محمدرضا تازیکی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره سازمان همیاری بافرماندار، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان تایباد برگزار شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از اقدامات اقتصادی سازمان در مرز دوغارون به فعالیتهای انجام شده در حوزه عرضه و کنترل سوخت مرزی و طرح ساماندهی و نوبت دهی رانندگان افغانستانی و تمهیدات صورت گرفته در جهت جلوگیری از قاچاق سوخت و مقابله با این معضل و انجام هماهنگی های لازم با مسئولان امنیتی، اطلاعاتی وانتظامی شهرستان اشاره کرد.
وی همچنین با اشاره به برنامه های سازمان در حوزه مسئولیت های اجتماعی در شهرستان تایباد، آخرین وضعیت عملیات اجرایی فاز یک طرح جامع توسعه و بهسازی بازارچه مرزی دوغارون پرداخت و بر همکاری ها و هم افزایی هرچه بیشتر در جهت تسهیل و تسریع در اجرای این پروژه تاکید کرد.
تازیکی به پتانسیل های فراوان منطقه مرزی دوغارون و برنامه ریزی های انجام شده برای شناسایی این ظرفیتها اشاره و عنوان کرد: تلاش داریم فعالیتهای سازمان را با استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در حوزه اقتصاد مرز گسترش دهیم تا علاوه بر کمک به توسعه اقتصادی در منطقه، نقش آفرینی موثری در جهت کمک به رونق اقتصادی، اشتغال آفرینی و به تبع آنها بهبود معیشت مرزنشیان عزیز داشته باشیم.
فرماندار تایباد نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور و فعالیتهای سازنده سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در منطقه مرزی دوغارون از تلاش های صورت گرفته را قابل تقدیر عنوان و بر تلاش همه جانبه برای سرعت بخشیدن در اجرای اقدامات عمرانی فاز یک طرح جامع بازارچه مرزی تاکید کرد.

دونده فرماندار گفت:در تایباد ظرفیت شهرک صنعتی وجود دارد در کنار مرز کشوری که تماما مصرف کننده می باشد.در شهرک صنعتی معافیت های زیادی است ولی سرمایه گذاران راغب به حمایت نیستند.ما در شهر تایباد کوچکترین مشکل امنیتی نداریم .خرسندیم که سازمان همیاری در مرز تایباد سرمایه گذاری نمود و آغوش باز برای سرمایه گذاران دیگر  در شهر تایباد داریم.

جناب آقای صدیقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تایباد؛گفت: سرمایه گذاران فعال در گمرک دوغارون تایباد باید به مسائل فرهنگی شهر تایباد توجه ویژه داشته باشند و اولین و مهمترین هدف شان توجه به حوزه اشتغال و ایجاد فرصت های شغلی برای بهره مندی جوانان شهرستان تایباد از مزایای گمرک باشد؛وی خاطر نشان کرد:شفافیت در فعالیت های انجام گرفته در گمرک باید انجام بگیرد و مردم ومسئولین از اقداماتی که در گمرک صورت می پذیرد آگاه باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code