خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهردار تایباد: خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت پذیری، تعهد، تخصص و دلسوزی هستند.
شهردار تایباد: خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت پذیری، تعهد، تخصص و دلسوزی هستند.

شهردار تایباد: خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت پذیری، تعهد، تخصص و دلسوزی هستند.

 

به گزارش سایت خبری روابط عمومی شهرداری تایباد، مهندس رامین خواجه احمدی شهردار تایباد با اشاره به فرموده نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) که؛ حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری، نهراس، رسالت اصحاب خبر و رسانه را حساس وسرنوشت ساز برشمرد و با گرامیداشت یادوخاطره شهید صارمی، در پیامی این روز را به جامعه خبری شهرستان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام مهندس خواجه احمدی بدین شرح است؛

ن . والقلم و ما يسطرون
۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي است كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي قدم مي‌زنند و در راه حقیقت و رسالت خطیر آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق ،همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای اهتمام می ورزند.

خبرنگاران طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اند كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد.

 

خبرنگاران به عنوان وجدان بيدار جامعه و تصويرگر زمان، تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی، و از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی فعالیت‌های شهرداری تایباد و دیگر دستگاه های اجرائی و اخبار سطح جامعه، قدردانی نموده و سلامتی ، بهروزی و سعادت این عزیزان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم .

با امتنان

رامین خواجه احمدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*