خانه » تمامی مطالب » اخبار » مهندس ابراهیم قاسمی از آماده شدن مصلی های اقامه نماز عید فطر در تایباد گفت…
مهندس ابراهیم قاسمی از آماده شدن مصلی های اقامه نماز عید فطر در تایباد گفت…

مهندس ابراهیم قاسمی از آماده شدن مصلی های اقامه نماز عید فطر در تایباد گفت…

 

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر، مهندس ابراهیم قاسمی معاونت خدمات شهری شهرداری تایباد، با تبریک عیدفطر از آماده شدن مصلی های اقامه نماز عید فطر در شهر تایباد خبر داد.

مهندس قاسمی با بیان اینکه اداره خدمات شهری و عمران از چند روز مانده به عید، تلاش در جهت آماده شدن مصلی های اقامه نماز عید فطر اهل تشیع و تسنن را در دستور کار خود قرار داده اند، افزود: خوشبختانه با همت  سعی پرسنل خدوم شهرداری کلیه مقدمات برگزاری اقامه نماز عید در مصلی(قدس) اهل تشیع واقع در خیابان منتظری و مصلی اهل سنت درخیابان دارالسلام تکمیل و این دو محل برای برگزاری باشکوه این روز خجسته آماده می باشد.

معاونت خدمات شهری شهرداری تایباد همچنین به رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد بحران شهرستان در خصوص پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به وضعیت خطرناک انتقال این ویروس انشالله همشهریان عزیز ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، شهرداری را به عنوان نهاد مردمی و خدمتگزار خود در کنار دیگر نهادها و ادارات مسئول برگزاری نماز همراهی نمایند.

 وی حضور شهرداری در تمامی عرصه ها و فعالیتهای خدماتی در سطح شهر را فرصتی مغتنم برای خدمت به شهروندان تایبادی دانست و عنوان داشت: آنچه برای مجموعه شهرداری تایباد ملاک و مهم است، ارائه بهترین خدمات در راستای ساختن شهری ایمن و مفرح و بانشاط است که بحمدالله با کمک و همیاری اهالی شریف تایباد خرسندیم که در این آزمون سخت، موفق و سربلند بوده و هستیم.

مهندس ابراهیم قاسمی درپایان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان متدین تایبادی در ماه مبارک رمضان گفت: امید است در سایه ایزد متعال و به یمن ماه پرخیر و برکت رمضان، هر چه زودتر شاهد ریشه کنی این ویروس منحوس در کلیه جوامع بشری از جمله ایران و طیبات شریف باشیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*