خانه » تمامی مطالب » اخبار » مهندس حسن نگهبان، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تایباد بر حمایت از مطالبات بحق و قانونی کارگران شهردار ی تاکید نمود.
مهندس حسن نگهبان، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تایباد بر  حمایت از مطالبات بحق و قانونی کارگران شهردار ی تاکید نمود.

مهندس حسن نگهبان، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تایباد بر حمایت از مطالبات بحق و قانونی کارگران شهردار ی تاکید نمود.

 

به گزارش سایت خبری واحد روابط عمومی شهرداری تایباد، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تایباد با تقدیر از تلاش صادقانه و بی شائبه مجموعه کارگران شاغل در شهرداری تایباد اعم از واحد خدمات شهری، عمران، فضای سبز، تیرپارک، و … اظهار داشت: همواره طبقه کارگری یکی از زحمتکش‌ترین طبقات جامعه است که به رغم تلاش‌های زیاد از حقوق‌های ناچیزی برخوردار هستند ولی همواره ساماندهي، بهبود وضعیت معیشتی و دریافتی و ارتقاء وضعيت معيشت كارگران شهرداري را در صدر اولویتهای کاری خود قرار داده ایم.

 وی با تاکید بر مضیقه بودن وضعیت معیشتی کارگران در وضعیت اقتصادی کنونی جامعه و مشکلات اقتصادی این قشر شریف که تنظیف و تمیزی مستمر شهر، فضاي سبز با طراوت و شاداب و ایجاد بستری برای داشتن محیط زیستی شهری ایمن و با نشاط شهر ماحاصل تلاش حصل تلاش و کوشش آنهاست، بیان نمود: تاخیر در پرداخت حقوق پاکبانان و کارگران شهرداری‌ها ، به هیچ وجه و در هیچ زمانی پذیرفتنی نیست و این مهم باید به‌موقع انجام شود و برای تحقق این امر همواره با پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری جلسات متعددی را برگزار نموده که ضمن پرداخت بموقع حقوق، پیمانکاران بتوانند شرایطی جهت تهیه اقلام و مایحتاج ضروری کارگران با قیمت مناسب نیز در اختیار آنان قرار دهند.

 مهندس حسن نگهبان با دادن اطمینان خاطر به کارگران شهرداری در راستای دفاع از مطالبات و حق و حقوق  قانونی آنان، گفت: در جهت تامین بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی کارگران شهرداری تایباد از هر آنچه در دایره اختیارات و وظایف معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تایباد تعریف شده است، بحمدالله پا فراتر نهاده‌ایم و سعی داریم تا حتی المقدور تا اندازه ای که قانون که برای ما اجازه میدهد، در این راه استمرار ورزیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری تایباد  از خانواده‌ی کارگران عزیز که زيبايي‌، نظم و انضباط، فرهنگ و نشاط جامعه وابسته به بازوان پرتوان آنان است نیز قدردانی و تشکر نمود و  بیان کرد: خدمت به کارگران شریف و صدیق را وظیفه قانونی و شرعی خود دانسته و همواره در هر لحظه برای پاسخگویی و رفع مشکلات این عزیزان اعلام آمادگی می نمائیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*