خانه » تمامی مطالب » اخبار » ولادت پرسرسعادت شمس الشموس(ع)، میلاد کریمه اهل بیت(س) و روز دختر، فرخنده و خجسته باد.
ولادت پرسرسعادت شمس الشموس(ع)، میلاد کریمه اهل بیت(س) و روز دختر، فرخنده و خجسته باد.

ولادت پرسرسعادت شمس الشموس(ع)، میلاد کریمه اهل بیت(س) و روز دختر، فرخنده و خجسته باد.

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، مهندس ایوب سیدالحسینی، شهردار تایباد،  با صدور پیامی فرارسیدن دهه فرخنده کرامت را به آحاد مسلیمن جهان و شهروندان متدین تایبادی تبریک و تهنیت گفت.

پیام شهردار تایباد بدین شرح است.

آغازین روز ماه ذیقعده مصادف با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) است و یازدهم ذیعقده جهان به یمن میلاد فرخنده خورشید درخشان خاوران حضرت امام رضا (ع)، غرق در سرور و شادی می گردد.

در این ده روز که به دهه کرامت مزین گشته، عطر شمیم رضوی و فاطمی در گیتی می پیچد و فرصتی ناب برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام انسانیت و نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه های رضوی فراهم می شود.

دهه کرامت تجلی اوج شادی و شعف و جشن اهالی خاوران است که سرمست از همجواری با نگین انگشتری ایران همیشه سرفراز، حضرت امام رضا(ع) و خواهر گرانقدرشان حضرت فاطمه معصومه(س)، همگام با فرشتگان الهی به جشن و پایکوبی بر میخیزند و با  ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع)، زیمنه ساز سعادت مسلمانان را بوجود می آورند.

در این خجسته ایام که مقارن با روز گوهران بی‌بدیل جامعه انسانی، یعنی ـ دختر ـ نیز می باشد، با تبریک و شادباش  ولادت کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) و شمس‌الشموس حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، توفیق کسب فیض و بهره مندی از دریای فضائل و کرامات این انوار الهی را برای همگان مسألت دارم و فتح قلل فخرآفرینی تمامی دختران امروز که شیرزنان فردای جامعه‌ی هستند را آرزومندم.

 

ومن الله التوفیق

ایوب سیدالحسینی

شهردار تایباد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*