خانه » تمامی مطالب » اخبار » در استقبال از بازگشایی مدارس، زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد شادابی و نشاط فضای شهر در کنار ایمن سازی محیط شهر در دستور کار شهرداری تایباد قرار گرفت.
در استقبال از بازگشایی مدارس، زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد شادابی و نشاط فضای شهر در کنار ایمن سازی محیط شهر در دستور کار شهرداری تایباد  قرار گرفت.

در استقبال از بازگشایی مدارس، زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد شادابی و نشاط فضای شهر در کنار ایمن سازی محیط شهر در دستور کار شهرداری تایباد قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، مهندس ایوب سیدالحسینی شهردار تایباد، با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشائی مدارس و نیز آغاز هفته دفاع مقدس ، از اقدامات و فعالیت های شهرداری تایباد دراین ایام مهم خبر داد.

مهندس سیدالحسینی اعلام اینکه فعالیتهای و برنامه های شهرداری در خصوص آغاز مهر و شروع سال تحصیلی قبل از روز بازگشائی مدارس انجام میگیرد گفت: با توجه به اهمیت نشاط و شادابی در جامعه و نو شدن فضای شهر در آغازین روز مدرسه شهرداری مصمم به اجرای امور محوله قبل از آغاز یال تحصیلی می باشد.

وی ادامه داد:  آسفالت و لکه گیری آسفالت خیابان ها، کوچه ها و معابر اطراف مدارس سطح شهر، خط کشی عابر پیاده، اصلاح زمان بندی چراغ های راهنما، ترمیم و آشکارسازی سرعت کاهها، نصب علائم هشدار دهنده جمع آوری نخاله های ساختمانی، نظافت و شستشوی ورودی و اطراف مدارس، رنگ آمیزی جداول، ترمیم ترانشه ها، لایروبی و شستشوی جوی و جداول و نصب سطل های زباله در مسیرهای منتهی به مدارس از جمله فعالیت هایی است که در این خصوص در شهرداری تایباد جهت آغاز سال تحصیلی انجام گرفته و می گیرد.

شهردارتایباد ساماندهی و نظارت بر سرویس های مدارس، کنترل خطوط تاکسی و دیگر وسائط نقلیه تعیین شده جهت سرویس مدارس، شستشو و بازسازی سایبان های ایستگاه‌های حمل و نقل شهری، حضور اکیپ آموزش آتش نشانی در مدارس و  استقرار خودروهای آتش نشانی در مسیر های منتهی به مدارس از دیگر فعالیت های شهرداری در آغازین روزهای سال تحصیلی و بازگشائی مدارس برشمرد.

مهندس سیدالحسینی با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در طول سال است تصریح کرد: با اقدامات شایسته و همچنین اجرای برنامه های متنوع فرهنگی شهرداری تایباد قصد دارد انشالله امسال فضای نشاط بخشی برای دانش آموزان عزیز این دیار فراهم نماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*