خانه » تمامی مطالب » اخبار » کارکنان نمونه شهرداری تایباد درمراسم تکریم روز کارمند، مورد تجلیل قرار گفتند.
کارکنان نمونه شهرداری تایباد درمراسم تکریم روز کارمند، مورد تجلیل قرار گفتند.

کارکنان نمونه شهرداری تایباد درمراسم تکریم روز کارمند، مورد تجلیل قرار گفتند.

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، در مراسم تجلیل از کارکنان نمونه شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، فرماندار، روحانیت معظم تشیع و تسنن، اعضای شورای اداری، و برخی پرسنل و کارکنان ادارات و دستگاه های اجرائی شهرستان تایباد برگزار شد، کارکنان نمونه شهرداری تایباد نیز در این مراسم مورد تجلیل قرار گفتند.

مهندس ایوب سیدالحسینی شهردار تایباد در خصوص این مراسم باتبریک هفته دولت و روز کارمند، خدمت به خلق الله را عبادتی افضل نزد خداوند سبحان برشمرد و گفت: هر شخصی درهر مکان و جایگاهی اگر کاری برای رضای خدا و خدمت به مردم انجام دهد، باید براین بارو ایمان داشته باشد، که کار او از نظر پنهان نخواهند ماند و در نهایت نیزبه عنوان اجری اخروی در کارنامه اعمال او ثبت خواهد شد.

 

 

وی با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته همه کارمندان در انجام وظایف و ماموریت ها در راستای خدمت به مردم و در دستگاههای مختلف دولتی انجام می دهند، افزود: تمام کارمندان خوب و نمونه هستند اما باید یک رقابت سالم برای تبدیل شدن به کارمند نمونه سال و نیز تقویت فرهنگ کار و تلاش در میان آنان ایجاد شود.

مهندس سیدالحسینی شهردارتایباد داشتن نیروی متعهد، مجرب و مسئولیت پذیر در ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی را بزرگترین سرمایه در پیشبرد اهداف مدیران و روسای ادارات دانست و ابراز داشت: انتخاب کارمند نمونه باید بر اساس معیارهای مشخص و به نحوی انجام شود که انگیزه و تلاش کارمندان را در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم افزایش دهد.
شایان ذکر است در این مراسم ضمن تجلیل ازکارکنان و پرسنل نمونه تمامی ادارات شهرستان، آقایان؛ محسن نجفی، سعید بهجتی، محمد افضلی و مهندس اسحق احمدیان نیز به عنوان کارمند نمونه در مجموعه شهرداری تایباد مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*