خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهردارتایباد: از محل اعتبارات و مصوبات شهرداری و شورای شهر تایبادهیچ گونه کمک مالی به سیل زدگان و زلزله زدگان نشده است.
شهردارتایباد: از محل اعتبارات و مصوبات شهرداری و شورای شهر تایبادهیچ گونه کمک مالی به سیل زدگان و زلزله زدگان نشده است.

شهردارتایباد: از محل اعتبارات و مصوبات شهرداری و شورای شهر تایبادهیچ گونه کمک مالی به سیل زدگان و زلزله زدگان نشده است.

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، در پی بروز برخی شایعات مبنی بر کمک شهرداری تایباد به خسارت دیدگان حوادث سیل و زلزله چندی پیش  کشور، مهندس ایوب سیدالحسینی، شهردار تایباد از عدم پرداخت این کمکها از محل اعتبارات و مصوبات شهرداری و شورای شهر خبر داد و گفت: برسم وظیفه و همنوع دوستی، کارکنان و پرسنل شهرداری تایباد مبلغی به عنوان کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان کشور از بین خودشان جمع آوری نموده و این کمکها هیچ ارتباطی به بودجه شهرداری نداشته و ندارد.

وی با بیان اینکه هرگونه فعالیت یا مساعدت از سوی شهرداری باید با مصوبه شورا انجام گیرد، عنوان نمود: متاسفانه به علت محرومیت شهر تایباد، شهرداری تاکنون هیچ گونه کمکی خارج از حیطه شهرتایباد به هیچ امری اختصاص نداده و نخواهد داد و بیشتر کمکهای مالی و یا غیر نقدی شهرداری تایباد به نهادهای حمایتی و یا فرهنگی، هنری و ورزشی پس از تصویب شورای اسلامی شهر محقق می شود.

شهردارتایباد با ابراز همدری با هموطنان خسارت دیده از سیل اخیر در کشور نیز اظهار داشت: بحمدالله با همت کارکنان و پرسنل شهرداری مبلغی جهت کمک به این عزیزان جمع آوری شد که در همان ایتدای بروز این حادثه به این عزیزان تقدیم گردید.

مهندس سیدالحسینی با تاکید بر این نکته که شهرداری ها از محل اعتبارات دولتی بی بهره می باشند، اظهار داشت: تمامی درآمدهای شهرداری تایباد به عنوان یک نهاد مردمی از محل عوارضی های مختلف، نوسازی، پروانه ساختمان و یا ایجاد درآمدهای پایدار بمانند کارخانه جدول و بلوکه شهرداری تایباد، پارکینگ شهرداری در گمرک دوغارون و نیز اجاره چند بابا مغازه در سطح شهر تحقق می یابد و صرف هزینه های شهر می گردد.

ایوب سیدالحسینی شهردارتایباد با استقبال از هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده در راستای پیشرفت و توسعه شهر مرزی تایباد، دامن زدن به برخی شایعات بی اساس را موجب دلسردی و تفرقه دانست و گفت: حمایت معتمدین و فرهیختگان شهر از خادمین خود در شهرداری پیشتوانه ای عظیم و بازوئی توانمند برای شهرداری است که این امر می تواند در  تسریع ساختن شهری ایمن، بانشاط و زیبا نقشی مهم را ایفا نماید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*