خانه » تمامی مطالب » اخبار » اعضای شورای شهر تایباد در دیدار با حجه السلام ملکی امام جمعه شهرستان خواستار تقویت ارتباط بین این دو نهاد مردمی شدند.
اعضای شورای شهر تایباد در دیدار با حجه السلام ملکی  امام جمعه شهرستان خواستار تقویت ارتباط بین این دو نهاد مردمی شدند.

اعضای شورای شهر تایباد در دیدار با حجه السلام ملکی امام جمعه شهرستان خواستار تقویت ارتباط بین این دو نهاد مردمی شدند.

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد، در دیدار اعضای شورای شهر تایباد با حجه السلام ملکی امام جمعه شهرستان تایباد، این شورا خواهان ارتباط بیشتر بین دفتر امام جمعه و شورای شهر در راستای رفع مشکلات همشهریان تایبادی و تقویت پتانسیل های و داشته های شهر مرزی تایباد شدند.

شیراحمد جهانی رئیس شورای شهرتایباد دراین دیدار، عدم وجود بیمارستان مجهز و درخور تایباد را یکی از مشکلات بهداشت و سلامت شهرستان و شهرتایباد برشمرد و افزود: با توجه به جمعیت شهرستان شایسته مسئولین محترم شهرستان در خصوص واگذاری زمین برای احداث بیمارستان جدید هر چه سریعتر اقدام نمایند.

وی همچنین به تقویت ارتباط بین دفتر امام جمعه و اعضای شورا در راستای گشایش مشکلات و مصائب شهرستان تاکید ورزید و بیان داشت: مطمئنا تقویت این ارتباط دارای نتیجه ای مثبت و ارزنده خواهد بود که بیشترین نفع آن شامل حال مردم فهیم تایباد خواهد شد.

محمد خدادادی نیز دراین دیدار احداث اردگاه در شهرستان مرزی و بین الملی تایباد را که یکی از کریدورهای اصلی ترانزیت و صادرات کالا به کشور افغانستان است، را خواستار شد و ابراز داشت: متاسفانه مردم تایباد آنگونه که باید از مزایا و منافع مرز و گمرک دوغارون بهره مند نیستند واغلب جوانان شهرستان به علت بیکاری مجبور به مهاجرت به مراکز استان ها و شهرهای دیگر کشور شده اند.

نائب رئیس شورای شهر تایباد، وجود مجتمع اقامتی چند منظوره در این منطقه را ضمن اشتغال زائی باعث رونق بیشتر اقتصاد شهرستان برشمرد و افزود:  با توجه به اینکه مرز دوغارون از پردرآمدترین مرزهای کشور ایران است، مرزبانان غیور تایباد شایسته خدمات و امکانات بیشتری دراین شهرستان هستند.

حجه السلام ملکی امام جمعه تایباد نیز در این دیدار با تقدیر از زحمات اعضای شورای شهر تایباد و شهرداری فعالیت های ارزنده این دو نهاد مردمی را مورد ستایش قرارداده و خدمت بی منت و رضایت مردم تایباد را از مسئولین را از خصوصیات بارز مسئولین دانست .

ایشان با اعلام آمادگی همکاری و همراهی دفتر امام جمعه و مساجد شهرستان با شهرداری و اعضای شورای شهر، حفظ وحدت و انسجام بین شیعه و سنی را از بارزترین خصوصیات منطقه برشمرد که می توان از آن برای توسعه و پیشرفت شهرستان و شهر تایباد بهره جست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*