خانه » تمامی مطالب » اخبار » کتب کمک درسی مورد نیاز دانش آموزان تایباد در فرهنگسرای مولانا تامین شد
کتب کمک درسی مورد نیاز دانش آموزان تایباد در فرهنگسرای مولانا تامین شد

کتب کمک درسی مورد نیاز دانش آموزان تایباد در فرهنگسرای مولانا تامین شد

به همت شهردار تایباد، کتب کمک درسی مورد نیاز داش آموزان در سال تحصیلی ۹۸ ـ ۱۳۹۷ تامین و به کتابخانه مولانا هدیه داده شد.

به گفته مسئول فرهنگسرای مولانا، به همت مهندس ایوب سیدالحسینی، شهردار تایباد، کتب کمک درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۱۳۹۷ مورد نیاز دانش آموزان، در کلیه مقاطع تحصیلی تا کنکور، در راستای تامین کمک به اقشار بی بضاعت تهیه و به کتابخانه مولانا مستقر در فرهنگسرای مولانا اهدا گردید.

رحیم آشوری با بیان اینکه کتابخانه مولانا باحمایت و همکاری صادقانه اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و با تلاش دست اندرکاران شهرداری وشورای اسلامی شهر تایباد، در طبقه فوقانی فرهنگسرای مولانا و منطقه ای کم برخوردار راه اندازی گردیده است، گفت: بحمدالله از زمان راه ادازی این کتابخانه، توانسته ایم قسمت عمده ای از نیاز دانش آموزان و علاقمندان حوزه کتاب و کتابخوانی را فراهم سازیم.

وی همچنین اظهار داشت: متاسفانه بیشترین تقاضا از طرف مراجعین؛ مربوط به کتب کمک درسی بود که به علت عدم موجودی،  با پیگیری مجدانه پرسنل فرهنگسرای مولانا و همت مهندس ایوب سیدالحسینی شهردار محترم تایباد این کتب بااعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون ریال تهیه و جهت استفاده دانش آموزان به کتابخانه هدیه داده شد.

شایان ذکر است کتابخانه مولانا واقع در فرهنگسرای مولانا، از بدو راه اندازی و تاسیس به علت برگزاری کارگاههای مختلف فرهنگی هنری و آموزشی رایگان در کنار فعالیتهای کتابخانه ای، مورد استقبال زیاد علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، خصوصا دانش آموزان قرار  گرفته است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*