خانه » تمامی مطالب » اخبار » هر که من مولای اویم این علی مولای اوست….
هر که من مولای اویم           این علی مولای اوست….

هر که من مولای اویم این علی مولای اوست….

به گزارش روابط عمومی شهرداری تایباد، مهندس ایوب سیدالحیسنی شهرداری تایبادر در پیامی ضمن گرامیداشت دهه فرخنده امامت و ولایت، فرارسیدن عید غدیر را به عموم مسلیمن جهان تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است

الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع)

واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

اين مناسبت سترگ مجال يادآوري جايگاه ولايت علوي در دين مبين اسلام و لزوم همگرايي مسلمانان براي اجتناب از هرگونه نفاق، بدانديشي و تقرقه است.

غدیر، تنها یک نام و مختص به یک روز نیست، بلکه عهد و میثاق و جریانی مقدس است که انسانیت را معنا داده و مسیر دستیابی به کمال و بهره گیری از اندیشه های راستین و امیدواری خدایی را برای روح انسان به ارمغان می آورد و با تشکیل چشمه ای جوشان از تداوم رسالت، بستری مناسب برای توفیق و کامروایی رهروان دین مبین اسلام در محور ولایت مداری را فراهم می کند.

به شكرانه تجلي اين عيد، بر خاتم نبوت حضرت محمد مصطفي (ص) و اهل بيتش درود مي فرستيم و با کمال مسرت فرارسیدن ۱۸ ذی الحجه، عید سعید غدیرخم، روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی، جشن بزرگ امامت و ولایت را به محضر مردم متدين و خداجوي دیار طیبات تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از انديشه ورزان و محبان راستین به ولایت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین‌علی علیه السلام محسوب فرماید.

اميد كه پروردگار رحمان به يمن اين ایام همگان را از نعمت هدايت، سعادت و رستگاري دو جهان با توشه ايمان و عمل صالح برخوردار نمايد و با بهره گيري از فتوت و عدالت حضرت مرتضی علي ریشه ظلم، جاهلیت نوین و نابرابری براي هميشه خشکانده شود.

 

با امتنان

ایوب سیدالحسینی

شهردار تایباد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*