خانه » تمامی مطالب » اخبار » شهرداری تایباد در مقابله با ویروس کرنا، عملکرد مطلوبی داشته است….
شهرداری تایباد در مقابله با ویروس کرنا، عملکرد مطلوبی داشته است….

شهرداری تایباد در مقابله با ویروس کرنا، عملکرد مطلوبی داشته است….

 

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد با شیوع ویروس کرونا در دنیا و از جمله شهرستان مرزی تایباد در شرقی ترین نقطه ایران اسلامی، یکی از نهادها و اداراتی که به عنوان اولین میدان مبارزه با کرونا به قطع زنجیره‌ انتقال این ویروس در جامعه، کمر همت بست، شهرداریها بودند که در این راه شهرداری تایباد نیز به عزم و اراده ای راسخ در جهت فراهم ساختن ایمنی و سلامت دیار طیبات،از هیچ کوششی دریغ نورزید و شبانه روز به تلاش پرداخت.

ویدئوی زیر گوشه ای از این فعالیت ها را به تصویر کشیده است…

با آرزوی شکست هرچه زودتر، اما حتمی کرونا

صحت و سعادتتان برقرار

 

2 نظر

 1. با سلام و عرض ادب
  جناب آقای سیدالحسینی، متاسفانه به رقم همه زحمات جنابعالی و همکاران شما،برخی امور هست که از چندی پیش بحث انجام آن مطرح شده که تاکنون بانجام نرسیده است.
  از آنجا که بحث زمین متروکه واقع در کوچه حافظجی بغل خانه جناب آقای حافظجی به زباله دانی تبدیل شده و در این حالکه بیماری کرونا برای مردم خطرناک است، ولی هیچ اقدامی برای دیوار کشی و جمع آوری زباله آن انجام نشده است.
  این درحالی است که موضوع این زمین به اطلاع جناب مولانا براتی رسیده و ایشان در جلسه ای که با شما داشتند، مطرح شده و در سایت شما هم خبر آن نوشته شده، اما هنوز هیچ کاری انجام نشده و آقای آشوری هم که قراربوده آن را پیگیری کنند، هنوز جوب قانع کننده ای به اهالی آن نداده است.
  عاجزانه از شسما خواهشمندیم جهت رفع ین مشکل اقدام نمائید چرا که با گرم شدن هوا، ضمن نمای زشت و ناپسند، بروز انواع بیماری نیز مردم را تهدید می کند.

  با تقدیم احترام

 2. Актуальное зеркало букмекерских контор, переходи по ссылке и получай бонус за первый депозитhttps://1xbet-zerkalo-na-segodnya.ru

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*