خانه » تمامی مطالب » اخبار » زکریا طغانی رئیس شواری شهر تایباد، ضمن تبریک سال نو، از تلاش و جدیت شورای شهر تایباد، برای سال جدید در فراهم ساختن شهری ایمن و بانشاط خبر داد.
زکریا طغانی رئیس شواری شهر تایباد، ضمن تبریک سال نو، از تلاش و جدیت شورای شهر تایباد، برای سال جدید در فراهم ساختن شهری ایمن و بانشاط خبر داد.

زکریا طغانی رئیس شواری شهر تایباد، ضمن تبریک سال نو، از تلاش و جدیت شورای شهر تایباد، برای سال جدید در فراهم ساختن شهری ایمن و بانشاط خبر داد.

به گزارش سایت خبری شهرداری تایباد،‌زکریا طغانی با ارسال پیامی ضمن تبریک سال نو از از تلاش و جدیت شورای شهر تایباد، برای سال جدید در فراهم ساختن شهری ایمن و بانشاط خبر داد.

متن پیام رئیس شورای شهر تایباد بدین مضمون است؛

یا محول، حول حالنا الی احسن الحال

نوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می سازد. این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعداد های خدادادی خود رقم بزنیم

فرارسیدن سال نو همیشه یاد آور تولدی دوباره ، سرآغاز شکفتن ، روییدن و سپاس پروردگاری است که دوباره زنده می کند و می آفریند و این پیام نوروز است که همراه با طبیعت دوباره زاده شویم و آفریدگار را به شکرانه این عطیه الهی ستایش کنیم.

خدا را شاکریم که بخش اعظمی از آنچه که سال گذشته، به عنوان «وعده و برنامه» از آن سخن می‌گفتیم، امروز جزئی از کارنامه عملی و اجرایی مان، در اختیار شهروندان قدرشناس قرار گرفته‌ است.
به رغم تمام دستاوردهای ارزنده در حوزه‌های عمرانی و خدماتی، تا رسیدن به آرمان‌های نهایی و ایده‌‌آل‌های اجرایی، گام‌های بلندی باقی است. گام‌هایی که مانند همیشه، نیازمند همراهی و مشارکت ساکنان فهیم  شهروندان قدرشناس است.
امید آنکه این مزیت ارزشمند، در کنار همت و تلاش مجموعه  کارکنان و پرسنل شهرداری تایباد، زمینه‌ساز تحولات آشکار در سال جدید باشد.

و اما…امسال در حالی بهار، مهمان خانه های ما می شود که عده ای از هموطنان ما در سوگ عزیزانشان نشسته اند و گروهی از خدمت‌گزاران شما مردم در مجموعه مدیریت شهری مشغول خدمت‌رسانی به همشهریانشان در عرصه خدمات شهری و بهداشتی هستند و بسیاری از پزشکان و پرستاران خدوم و مردمی جان بر کف گرفته و از اقشار مختلف جامعه، در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا، در بیمارستان ها و دیگر اماکن درمانی و محیط شهر، مشغول خدمت رسانی اند.

بایسته و شایسته است در آستانه فصل بهار ، ازآحاد مردم شریف و قدرشناس شهرطیبات  و تلاش مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی در سالی که گذشت صمیمانه قدردانی و تشکر نموده و خواهان استمرار این همکاری و همراهی در سال جدید و آینده نیز باشیم

همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همه گیرشدن آن در جای جای این کره خاکی , از شما شهروندان فهیم استدعا داریم که  به توصیه های پزشکان و کادر درمان توجه کرده و از سفرهای غیرضروری در این ایام خودداری کنید . صله رحم که در نزد ما ایرانیان از جایگاه خاصی برخوردار است امسال باید از طریق تلفن و استفاده از فضای مجازی صورت پذیرد.

مطمئن باشید که خادمین شما در شورای شهر و شهرداری از هیچ کوششی در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دراین دیار دریغ ننموده و در صورت بروز هر گونه خطر و یا احتمال خطر، اخبار آن را باشفافیت و صداقت جهت استحضار شما همشهریان عزیز، باطلاع خواهند رساند.

با سپاس و تشکر از محبت شما

زکریا طغانی رئیس شورای اسلامی شهر تایباد

یک نظر

  1. با درود و عرض ادب
    ضمن خسته نباشید حضور شما آموزگار عزیز و زحمتکش دلسوز، سال نو رو بشما تبریک گفته و امیدوارم با درایت خود و کوشش شهرداری روزبه روز شاهد پیشرفت شهرمان باشیم.
    مراتب تشکر و سپاس خود را اعلام می دارم…

    خداوند پشت و پناهتان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*